Přihlaš se na doktorské studium do týmu OptiCE!!!

Blíží se datum přihlášek do doktorských studií. Pokud přemýšlíte o zajímavém studiu optoelektroniky v početném a erudovaném kolektivu. Tým OptiCE právě nabírá členy, jako jste vy. V případě zájmu prosím pošlete životopis a motivační dopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru s prof. RNDr. Vladimír Vašinek, CSc. a dalšími členy týmu. Těšíme se na vás.