V rámci projektu ICT a elektro pro praxi (s označením CZ.1.07/2.2.00/07.0351 ) bylo podpořeno několik doktorandů a zaměstnanců, kteří pracovali na daném projektu. Projekt byl úspěšně ukončen 31.05.2012 a v následujících letech je období udržitelnosti v rámci nichž jsou pořádány semináře a výjezdové stáže na pracovistě se kterými má univerzita vyřízené výměnné pobyty. Výstupem z projektu jsou rovněž nové weobvé stránky týmu optických komunikací. Více informací k projektu, lze najít na webových stránkách.

INFO