Hvězdná Optice

V úterý 19. ledna zahájila naše alma mater VŠB-TUO svou novou propagační kampaň. Hlavním nástrojem je především hudební klip,který má dnes přes 120 tisíc zhlédnutí (https://www.youtube.com/watch?v=K1k-bgj5aNo). Pilotním prvkem kampaně je hlavní hvězda klipu docent Vlákno (alias Ruda z Otravy nebo Michal Kavalčík), který nabyl mnoho vědomostí právě díky naší univerzitě a vypravuje se zachránit svět. Když už je tedy docentem Vláknem, měl by samozřejmě znát také optické vlákno a jeho obdivuhodné vlastnosti. Proto jsme pro hlavní postavu vytvořili „náhrdelník“ z vlákna. Docent naši myšlenku ocenil a výtvor pyšně nosil na krku celý slavnostní večer. Dokonce nám oficiálně poděkoval při křtu povedeného klipu Hey Lamo. A tak dnes můžeme hrdě říct, že k nám vzhlížejí i hvězdy.

GALERIE