LASER World of Photonics 2015 Mnichov

Dne 23.6. se dva členové týmu OptiCE (Radek Pobořil a Jan Vitásek) zúčastnili veletrhu LASER World of Photonics 2015, který se konal v Mnichově. Tohoto veletrhu se účastní řada firem nabízející produkty a řešení v oblasti fotoniky. Nejvíce firem bylo z Evropy, hojné zastoupení měly také asijské firmy (Čína, Japonsko) nebo firmy ze Severní Ameriky. Většina vystavovaných produktů byla zaměřena na automatizaci pásové výroby, ale své produkty nabízely také nám bližší firmy jako Thorlabs, Edmund Optics, OceanOptics, Laser Components nebo NewPort. Právě optomechanické komponenty od NewPortu jsme detailně zkoumali a porovnávali s produkty Thorlabs.

INFO